Včera zakončil své dvouleté studium Lídr školy náš ředitel Marek. Byly to dva roky plné témat jako pedagogický leadership, komunikace, motivace, plánování a řízení, ale také finance a právo, došlo také na zajímavé stáže. Na závěrečné slavnosti se objevil kromě všech lektorů také pan ministr školství a vyjádřil přání, abychom v českých školách vychovávali uvědomělé občany schopné spolu žít ve 21. století. I o to se ve Škole Otevřeno snažíme!